• Obr05
 • Obr06
 • Obr07
 • Obr08
 • Obr09
 • Obr10
 • Obr11
 • Obr12
 • Obr13
 • Obr14
 • Obr15
 • Obr16
 • Obr17
 • Obr18
 • Obr19
 • Obr20
 • Obr04
 • Obr01
 • Obr02
 • Obr03

Zapojení do projektu vrstevnické doučování

Naše škola se zapojila do projektu talentify.me, který se zabývá vrstevnickým doučováním 

Na www.talentify.me naleznete pomoc při vzdělávání, respektive doučování. V této době je možné doučovat-doučovat se-on-line v integrované virtuální učebně. Platforma funguje jako vzdělávací sociální síť, kde se mezi sebou najde dvojice doučující – doučovaný podle předmětu a věku a domluví si lekci. Platforma je zdarma.  

Společné učení je založené na vzájemné pomoci uživatelů. Talentify.me tak nedělá z dětí pouhé příjemce pomoci, ale aktivně je vede k tomu, aby samy hledaly své přednosti a nabídly je okolí. Například jeden žák je pokročilý v matematice, ale nejde mu tak dobře čeština. Na talentify.me nabízí doučování z matematiky a zároveň může najít někoho, kdo mu pomůže s češtinou. 

              Uživatelé jsou motivováni, aby doučování nabízeli zdarma. Za doučování zdarma například dostávají body navíc do Bonusového klubu. Body mohou proměnit za odměny od partnerů projektu a získat tak třeba knihy zdarma nebo slevové poukazy. 

               Zájemci se registrují na https://app.talentify.me/Registrovat přes svou školní  
e-mailovou adresu. Zvolí si heslo. Vyplní údaje, zda nabízejí, či hledají pomoc, v čem atd.  Nezapomeňte zatrhnout volbu on-line. Konkrétní podmínky doučování si domluví uživatelé spolu. 

                Pokud si nebudete vědět s registrací rady, můžete se obrátit na kontaktní osobu naší školy-na adresu: ludmila.laubova@zspalachova.cz