STUDENT CUP

V září se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili sportovně vzdělávací akce STUDENT CUP, která probíhala v areálu vyšší a střední odborné školy strojní, stavební a dopravní v Děčíně. Spolupořadatelem byla správa železniční a dopravní cesty. Organizátoři chtějí touto cestou motivovat chlapce a dívky k volbě studia odborných předmětů a přilákat je na SŠ.

Žáci měli možnost soutěžit v několika disciplínách. Jak sportovních, tak vědomostních. Ceny pro vítěze každé kategorie byly velmi zajímavé. Děti si odnesly sportovní batohy, MP3 přehrávače, foťáky, kamery atd.