• Obr05
 • Obr06
 • Obr07
 • Obr08
 • Obr09
 • Obr10
 • Obr11
 • Obr12
 • Obr13
 • Obr14
 • Obr15
 • Obr16
 • Obr17
 • Obr18
 • Obr19
 • Obr20
 • Obr04
 • Obr01
 • Obr02
 • Obr03

Školní liga v miniházené

I ve školním roce 2016/2017 si oddíl HK Spartak Ústí nad Labem pod záštitou Českého svazu házené připravil pro děti oblíbenou školní ligu v miniházene 4+1.

Prvního turnaje, který se konal dne 20. 10. 2016, se zúčastnily 4 školy (ZŠ Palachova, ZŠ Hluboká, ZŠ Neštěmická, ZŠ Pod Vodojemem). Jako v loňském roce se turnaj rozdělil na dvě věkové kategorie:  žáci (1. - 3. tříd) a žáci (4. - 5. tříd), kteří si zahráli v systému každý s každým 1 x 10 minut. Oproti minulému roku se začalo hrát bez výsledků. Cílem je, aby měly děti z hry radost, bavilo je to a nebály se, že něco pokazí.

Naší školu reprezentovala dvě družstva v kategorii 1. - 3. třída (Palachovští gepardi a Palachovská lvíčata) a jedno družstvo z kategorie starších 4. - 5. třída (Palachovka).

Všichni šli do zápasů s nadšením, bojovností a chutí získat co nejvíce míčů. Hráli kolektivně a fair play.  Líbilo se mi, že se naše týmy navzájem podporovaly a fandily si.

Chtěla bych vyzdvihnout spolupráci našich páťáků, kteří se museli postarat o střídání a průběh své hry, jelikož se jejich zápasy a zápasy mladší kategorie kryly.  Úkolu se ujaly opravdu zodpovědně. Dále bych chtěla vyzdvihnout sympatický výkon našich prvňáčků, kteří se turnaje zúčastnili poprvé. Všem hráčům a hráčkám děkuji za výbornou reprezentaci naší školy a budu se těšit na další turnaj. :-)

Michaela Koutná - vedoucí družstev