Okresní kolo ve stolním tenisu

V úterý 18. 10. 2016 se konalo okresní finále starších žáků a žákyň ve stolním tenisu.

Úspěch byl na dosah…

Klučičí tým ve složení Ludva, Honza, Jirka a Míra skončil těsně pod stupni vítězů. K finálové účasti moc nechybělo, ze základní skupiny jsme šli z prvního místa. V semifinále jsme narazili na silný tým z Mírovky, který byl nad naše síly. Boj o třetí místo jsme nezvládli a prohráli s pořádající Hlubokou, kterou jsme v předchozím boji v základní skupině porazili. Smůla se nám přilepila na paty (pálky:)) a trošku smolně jsme brali čtvrté místo.

Holčičí sekce byla též velmi vyrovnaná a naše duo Terka a Verča skončilo na konečném sedmém místě.

Všem zúčastněným patří velké díky za bezvadnou reprezentaci naší školy!!!

Lenka Kozáková