Okresní kolo v házené starších dívek

Ve čtvrtek se děvčata z osmé a deváté třídy vydala do sportovní haly do Krásného Března, aby reprezentovala naši školu v házené.
Okresní kolo v házené starších dívek

První rozpaky přišly, když jsme viděly obrovskou hrací plochu, která byla asi 3x větší než naše školní tělocvična smiley.

Vzhledem k tomu, že se dívky vzájemně znají, mají kamarádky i na jiných školách, vytvořila se fajnová atmosféra.  Celý turnaj byl skvěle zorganizován a holky byly nadšené. Rozhodčí hráčkám radili, pomáhali, jen s fyzickou kondicí nám nikdo nepomohl. Bylo to fyzicky náročnější, ale zvládly jsme to! Schytaly jsme pár ran od zkušených házenkářek a přesvědčily jsme se o tvrdosti tohoto sportu na vlastní kůži.

Nakonec jsme skončily těsně pod stupni vítězů - na 4. místě. Za skvělou reprezentaci děkuji Máje Findrové, Viky Gottfriedové, Naty Štrůdlu Štréblové, Aničce Kraft, Barče Lachové (všechny 8. A), Jáje Dolejší, Elišce Páralové a Monče Gažiové (9. B). Zvláštní poděkování a pochvala patří brankářce Barče Lachové, která se neohroženě postavila proti každému míči a zmařila několik jasných šancí soupeřů.