Nový zájmový kroužek pro mimořádně nadané a nadané děti

Kroužek ponese název Rozsviť mě a je určen intelektově akcelerovaným dětem. Jeho úkolem bude zprostředkovat dětem hlouběji témata, o která se zajímají a na která v běžné výuce často nebývá dostatek času. Témata si budou volit především samy děti.

Mimořádně nadané děti mají emocionálně velmi silný vnitřní svět. Proto bych se ráda dotkla i těžších filozofických témat týkajících se života; jako je náboženství, smrt, svoboda, etika apod.

Kroužek by měl přinášet vzájemné obohacení a intelektuální uspokojení dětí 2. - 5. tříd.

Setkání se poprvé uskuteční ve čtvrtek 15. února od 13.30 hodin ve třídě 2. B. Poté pravidelně v tento čas. Nerada bych striktně určovala, jak dlouho každé setkání bude trvat, abychom časem nebyli omezováni. Kdo bude mít další povinnosti, může samozřejmě kdykoliv odejít.

Přihlášení Vašeho dítěte potvrďte, prosím, na e-mail: lida.laubova@gmail.com

Kapacita: max. 10 dětí

Přednost dostanou děti, které nominovaly paní učitelky, tedy ti, kteří si tuto informaci přinesli vytištěnou domů.

Těším se na podnětná odpoledne

Mgr. Ludmila Laubová, tř. uč. 2. B