• Obr05
 • Obr06
 • Obr07
 • Obr08
 • Obr09
 • Obr10
 • Obr11
 • Obr12
 • Obr13
 • Obr14
 • Obr15
 • Obr16
 • Obr17
 • Obr18
 • Obr19
 • Obr20
 • Obr04
 • Obr01
 • Obr02
 • Obr03

MEDIATÁBOR - nabídka pro žáky naší školy

Vážení rodiče a přátelé školy,

ještě hledáte tábor pro Vaše děti? Určitě Vám doporučujeme vyzkoušet netradiční příměstský MEDIATABOR. Parta mladých lidí už pátým rokem připravuje zážitkově-vzdělávací tábory. Je nám ctí, že tento rok se bude konat právě u vás - ve vaší škole. 

 

Na táboře se děti nejen pobaví a užijí si super čas s kamarády, ale i se přiučí něčemu novému. Snahou je rozvíjet jejich mediální a sociální gramotnost a předat jim nové znalosti z oblastí médií, reklamy, marketingu, etikety a dalších (v dnešní době velice užitečných a důležitých) oborů. Kromě vzdělávacího programu na děti čeká plno zábavy a her.

 

Letošní MEDIATABOR se koná ve dvou termínech: 

12. – 17. července

19. – 24. července

 

Více informací a přihlášku najdete na webu www.mediatabor.cz/mediatabor-2020. Díky kódu „PALACHOVKA“ získáte slevu 400 korun.

Neváhejte, místa se rychle plní. V případě jakýchkoliv otázek pište na info@mediatabor.cz