MEDIATÁBOR - nabídka pro žáky naší školy

Vážení rodiče a přátelé školy,

ještě hledáte tábor pro Vaše děti? Určitě Vám doporučujeme vyzkoušet netradiční příměstský MEDIATABOR. Parta mladých lidí už pátým rokem připravuje zážitkově-vzdělávací tábory. Je nám ctí, že tento rok se bude konat právě u vás - ve vaší škole.

Na táboře se děti nejen pobaví a užijí si super čas s kamarády, ale i se přiučí něčemu novému. Snahou je rozvíjet jejich mediální a sociální gramotnost a předat jim nové znalosti z oblastí médií, reklamy, marketingu, etikety a dalších (v dnešní době velice užitečných a důležitých) oborů. Kromě vzdělávacího programu na děti čeká plno zábavy a her.

Letošní MEDIATABOR se koná ve dvou termínech:

12. – 17. července

19. – 24. července

Více informací a přihlášku najdete na webu www.mediatabor.cz/mediatabor-2020. Díky kódu „PALACHOVKA“ získáte slevu 400 korun.

Neváhejte, místa se rychle plní. V případě jakýchkoliv otázek pište na info@mediatabor.cz