• Obr05
 • Obr06
 • Obr07
 • Obr08
 • Obr09
 • Obr10
 • Obr11
 • Obr12
 • Obr13
 • Obr14
 • Obr15
 • Obr16
 • Obr17
 • Obr18
 • Obr19
 • Obr20
 • Obr04
 • Obr01
 • Obr02
 • Obr03

Akce v přípravné třídě

Přečtěte si a podívejte se na to, co se děje v naší přípravné třídě.

Kreslení dětí na podsedáky

Začal nový školní rok 2016/2017. Děti z přípravné třídy se seznamují. Jedna ochotná maminka všechny pošila podsedáky bílým prostěradlem, a proto je potřeba je trochu vyzdobit. Každé dítě si ho ozdobilo podle své fantazie fixem na látku. Výsledek byl perfektní. Teď už se můžeme učit. :)

Pečení štrúdlu a pizzy

První týden v říjnu se děti z přípravky učí, co roste na poli a co na zahradě. A tak jsme si nakoupili některé ovoce i zeleninu. Děti ho rozlišovaly hmatem, čichem i podle chuti. V kuchyňce děti poznávaly ingredience na pečení štrúdlu a hned se daly do strouhání jablek. Na pečení pizzy se těšily snad ještě více. S velkou chutí se pustily do pečení a ještě s větší chutí všechno snědly. Dohodli jsme se, že si to zopakujeme.

Fotografie najdete na rajce.net-zspalachova

uživatelské jméno: zspalachova    heslo: pripravka