• Obr05
 • Obr06
 • Obr07
 • Obr08
 • Obr09
 • Obr10
 • Obr11
 • Obr12
 • Obr13
 • Obr14
 • Obr15
 • Obr16
 • Obr17
 • Obr18
 • Obr19
 • Obr20
 • Obr04
 • Obr01
 • Obr02
 • Obr03

Adaptační kurz žáků 6. ročníků

V prvním týdnu nového školního roku proběhl adaptační kurz žáků 6. ročníku.

V prvním týdnu nového školního roku se vydali žáci šestých ročníků společně se svými třídními učitelkami na adaptační kurz do Poslova Mlýna. V rekreačním areálu v blízkosti Máchova jezera,  společně strávili dva dny plné seznamovacích her a soutěží. Během pobytu se všichni lépe navzájem poznali. Kromě menších problémů s vlakovým spojem cestou tam, proběhl celý kurz bez větších problémů. I když na koupání to už bohužel nebylo, počasí přálo a všichni si to moc užili.

Doufáme, že se dětem na kurzu líbilo a vznikla během něj nová přátelství.

Fotky z kurzu si můžete prohlédnout na facebooku ZŠ Palachova  Palachovkafejs

Učitelky 6. ročníků